Anasayfa » Tüp Bebek Fiyatları » Tüp Bebek Fiyatları ne kadar ?
Tüp bebek, Eşlerin adayının kısırlık durumuna yol açan sorunları sebebiyle bebek sahibi olamaması durumunda başvurduğu yardımcı üreme yöntemidir.

Tüp Bebek Fiyatları ne kadar ?

Tüp Bebek Fiyatları ne kadar ?
Sitemizde Sağlık bakanlığı yönergeleri  nedeniyle tüp bebek fiyatları net bir rakam söylenmemektedir. Bu konuda bizimle iletişime geçerek sizi bilgilendirebiliriz.

Tüp bebek, Eşlerin adayının kısırlık durumuna yol açan sorunları sebebiyle bebek sahibi olamaması durumunda başvurduğu yardımcı üreme yöntemidir. Anne adayından alınan yumurta ile erkekten sağlıklı spermin vücut sıcaklığında döllenme işlemi gerçekleştirerek anne rahmine transfer edilmesi işlemi olarak kısaltılabilir.Gelişen teknoloji ile uygulanmaya başlanan icsi yöntemi desteğiyle de sperm sayısının en az hatta menisinde sperm bulunmayan erkeklere de dahi tüp bebek uygulaması sayesinde çocuk sahibi olunması mümkündür.

Dünya ülkelerine bakıldığında tüp bebek tedavisi ülkemizde oldukça ulaşılabilir fiyatlardadır. Bu sebeple de ülkemiz diğer ülkelerden yaygın olarak tüp bebek tedavisi için hasta ağırlamaktadır.

Türkiye’de herhangi bir sağlık kuruluşa bağlı iseniz örneğin emekli sandığı, bu kuruluşun size sağladığı avantajlardan yararlanmak adına sağlık bakanlığına bağlı eğitim ve araştırma hastanelerinden ya da üniversite hastanelerinden tüp bebek tedavisi uygundur raporu alınması tüp bebek uygulanması için durumu olmayan hastalara yardım etmektedir.  Tüp bebek tedavisi tamamlandıktan sonra şayet ilaç kullanılmış ise ilaç raporu ile ilaç masraflarının %80’lik kısmı geri ödenmektedir.

Tüp bebek fiyatları her merkeze göre değişir mi?

Türkiye’de ve tüm dünyada her tüp bebek merkezinin sunduğu fiyatlar farklıdır. Merkezin fiyat politikasına ve kalitesine göre her merkez farklı fiyatlar sunmaktadır.

Tüp bebek Fiyatı (Video)

 

Tüp bebek Fiyatı Bilgi ve Danışma: 0212 867 75 00 / 3 ‘ü tuşlayınız.

Danışma Formu için Tıklayınız.

 

Bu Makaleyi Okudunuz mu?

Tüp bebek öncesi beslenme

Tüp bebek öncesi bir takım beslenme ritüellerine dikkat etmek bu dönem yapılan tedaviye karşı büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Powered by