Anasayfa » Tüp Bebek Fiyatları » Tüp bebekte başarıyı etkileyen önemli faktörler

Tüp bebekte başarıyı etkileyen önemli faktörler


Notice: Undefined index: tie_hide_meta in /home/tupbebe4/public_html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Tüp bebekte başarıyı etkileyen önemli faktörler

Tüp bebekte başarı şansını etkileyen çok fazla faktör bulunmaktadır. İlk olarak tedavinin uygulanacağı tüp bebek merkezin başarı oranlarına bakılması gerekir.Tüp bebek merkezin canlı doğum oranlarına bakılmalıdır. Tüp bebek ekibinin tecrübesi ve ilgisi de eşlerin sakinleşmesini sağlayacak ve motivasyonunu arttıracak önemli faktörler arasındadır. Tüp bebek tedavisinin başarılı olması için tedavi merkezinin laboratuvarda döllenme başarı oranı değerlendirilmelidir.

Tüp bebek tedavilerinde 3 kere başarısız olunması, tekrarlayan tüp bebek başarısızlıkları olarak geçmektedir. Bu durumda ek uygulamalardan yardım almak gerekmektedir. Bu yöntemler arasında; genetik tanı yöntemleri, yapay rahim uygulamaları mevcuttur. Bu yöntemlerin dışında da gerekli uygulamalara başvurulabilmektedir.

Tüp bebek tedavisi kaç kez tekrarlanabilir?

Tüp bebek tedavisi oldukça başarılı sonuçlar veren bir yöntemdir. Gelişen teknoloji sayesinde başarı oranı çok yüksek olsa da yüzde yüz  bir başarı oranı mümkün olmamaktadır. Tüp bebek tedavisinde sayısal olarak herhangi bir sıkıntı bulunmamaktadır. Psikolojik olarak tekrar denemeye hazır olan çiftler başarılı bir sonuca ulaşana kadar işlemi tekrarlayabilir.

Tüp bebek fiyatları hakkında bilgi

TÜP BEBEK DANIŞMA FORMU
[]
1
Adınız Soyadınız
Yaşınız (Bayan) *
Kaç yıldır gebe kalamıyorsunuz?
Daha önce gebe kaldınız mı?
Adetleriniz düzenli mi?
Önceki gebeliğiniz nasıl sonlandı?
Şimdiye dek hangi tetkikler yapıldı?
0 /
Tüp bebek ya da mikroenjeksiyon yapıldı mı?
Öğrenmek istediğiniz soruları ayrıntılı biçimde yazınız
0 /
Telefon :
Şehir
Previous
Next

Bu Makaleyi Okudunuz mu?

Tüp bebek öncesi beslenme

Tüp bebek öncesi bir takım beslenme ritüellerine dikkat etmek bu dönem yapılan tedaviye karşı büyük …

Open chat
1
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?